• 01.jpg
  • 04.jpg
  • 07.jpg
  • 03.jpg
  • 02.jpg
  • 05.jpg

Контакти

Адрес: гр. Габрово
ул. "Любен Каравелов" 48
Телефон: 066 807 087
E-mail: info-700114@edu.mon.bg

ИНВЕСТИРАМЕ ВЪВ ВАШЕТО БЪДЕЩЕ

ЗАЕДНО РИСУВАМЕ НАШЕТО БЪДЕЩЕ

ВСИЧКИ УЧИМ ЗАЕДНО ЕЛЕКТРОННО

ИНВЕСТИРАМЕ ВЪВ ВАШЕТО БЪДЕЩЕ

ЗАЕДНО РИСУВАМЕ НАШЕТО БЪДЕЩЕ

ВСИЧКИ УЧИМ ЗАЕДНО ЕЛЕКТРОННО

ИНВЕСТИРАМЕ ВЪВ ВАШЕТО БЪДЕЩЕ

ЗАЕДНО РИСУВАМЕ НАШЕТО БЪДЕЩЕ

ВСИЧКИ УЧИМ ЗАЕДНО ЕЛЕКТРОННО

ИНВЕСТИРАМЕ ВЪВ ВАШЕТО БЪДЕЩЕ

ЗАЕДНО РИСУВАМЕ НАШЕТО БЪДЕЩЕ

ВСИЧКИ УЧИМ ЗАЕДНО ЕЛЕКТРОННО

Резултатите на участниците в областен кръг на "Националното състезание по компютърно моделиране" проведен на 17.02.2023 г.





Трите имена на ученика


Училище 


Населено място 


Област


Клас
Числов резултат (в точки, в оценка или в % от максималния резултат)
1. Антон Денис Шенелев ОУ "Неофит Рилски" гр. Габрово гр. Габрово III 90 т.
2. Бояна Илианова Добрева ОУ "Неофит Рилски" гр. Габрово гр. Габрово III 80 т.
3. Димитър Михайлов Янев ОУ "Неофит Рилски" гр. Габрово гр. Габрово III 41 т.
4. Никола Д' Анджело ОУ "Неофит Рилски" гр. Габрово гр. Габрово III 65 т.
5. Румяна Димитрова Димова ОУ "Неофит Рилски" гр. Габрово гр. Габрово III 34 т.
6. Виктор Красимиров Попов ОУ "Ран Босилек" гр. Габрово гр. Габрово III 72 т. 
7. Пресиана Петрова Александрова ОУ "Ран Босилек" гр. Габрово гр. Габрово III 33 т. 
8. Виктор Красимиров Стоев ОУ "Стефан Пешев" гр. Севлиево гр. Габрово III 33 т. 
9. Даниел Василев Петров ОУ "Стефан Пешев" гр. Севлиево гр. Габрово III 61 т.
10. Кристан Светославов Иванов ОУ "Стефан Пешев" гр. Севлиево гр. Габрово III 62 т.
11. Павел Пламенов Христов ОУ "Стефан Пешев" гр. Севлиево гр. Габрово III 47 т.
12. Марк Иванов Радев СУ "Райчо Каролев" гр. Габрово гр. Габрово III 48 т.
13. Пламен Петков Найденов СУ "Райчо Каролев" гр. Габрово гр. Габрово III 42 т.
14. Христо Стоянов Христов СУ "Райчо Каролев" гр. Габрово гр. Габрово III 49 т.
15. Даниел Кунев Кунев СУ "Райчо Каролев" гр. Габрово гр. Габрово III 54 т.
16. Александър Тихомиров Камбуров СУ "Васил Левски" гр. Севлиево гр. Габрово III 55 т.
17. Виктория Цветелинова Тасева СУ "Васил Левски" гр. Севлиево гр. Габрово III 44 т.
18. Вокил Марианов Георгиев СУ "Васил Левски" гр. Севлиево гр. Габрово III 39 т.
19. Елиф Риза Ибиш СУ "Васил Левски" гр. Севлиево гр. Габрово III 22 т.
20. Ивайла Миленова Петкова СУ "Васил Левски" гр. Севлиево гр. Габрово III 59 т.
21. Мартин Цветомиров Минков СУ "Васил Левски" гр. Севлиево гр. Габрово III 89 т.
22. Светлозара Николова Николова СУ "Васил Левски" гр. Севлиево гр. Габрово III 96 т.
23. Сияна Стефанова Ковачева СУ "Васил Левски" гр. Севлиево гр. Габрово III 81 т.
24. Александър Венциславов Дилянов СУ "Петко Рачев Славейков" гр. Трявна гр. Габрово III 66 т.
25. Дария Теодорова Печенякова СУ "Петко Рачев Славейков" гр. Трявна гр. Габрово III 38 т.
26. Надежда Даниелова Маринова НУ "Васил Левски" гр. Габрово гр. Габрово IV 80 т. 
27. Виктория Ботева Ботева НУ "Васил Левски" гр. Габрово гр. Габрово IV 57 т.
28. Кристиян Калоянов Анев НУ "Васил Левски" гр. Габрово гр. Габрово IV 36 т.
29. Станислава Станиславова Рачева НУ "Васил Левски" гр. Габрово гр. Габрово IV 54 т.
30. Петър Иванов Ромунов ОУ "Неофит Рилски" гр. Габрово гр. Габрово IV 85 т.
31. Николай Даниелов Найденов ОУ "Неофит Рилски" гр. Габрово гр. Габрово IV 95 т.
32. Христо Христов Димитров ОУ "Неофит Рилски" гр. Габрово гр. Габрово IV 93 т.
33. Филип Павлов Църов ОУ "Неофит Рилски" гр. Габрово гр. Габрово IV 46 т.
34. Михаил Николаев Кънчев ОУ "Ран Босилек" гр. Габрово гр. Габрово IV 54 т.
35. Мария Момчилова Киринова ОУ "Ран Босилек" гр. Габрово гр. Габрово IV 72 т. 
36. Катерина Максимова Христова ОУ "Ран Босилек" гр. Габрово гр. Габрово IV 32 т.
37. Ива Станиславова Цанева ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" гр. Габрово гр. Габрово IV 34 т.
38. Светослав Стефанов Стефанов ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" гр. Габрово гр. Габрово IV 42 т.
39. Александра Петрова Котова ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" гр. Габрово гр. Габрово IV 38 т.
40. Ивайло Росенов Вичев ОУ "Стефан Пешев" гр. Севлиево гр. Габрово IV 31 т.
41. Добрил Петров Хитов ОУ "Стефан Пешев" гр. Севлиево гр. Габрово IV 69 т.
42. Сенем Емин Кязим ОУ "Стефан Пешев" гр. Севлиево гр. Габрово IV 31 т.
43. Мария Павлинова Петрова ОУ "Стефан Пешев" гр. Севлиево гр. Габрово IV 29 т.
44. Самуил Добринов Донев СУ "Васил Левски" гр. Севлиево гр. Габрово IV 60 т.
45. Никол Мартинова Минкова СУ "Васил Левски" гр. Севлиево гр. Габрово IV 62 т.
46. Траяна Веселинова Георгиева СУ "Васил Левски" гр. Севлиево гр. Габрово IV 67 т.
47. Ивон Павлова Пенева СУ "Васил Левски" гр. Севлиево гр. Габрово IV 45 т.
48. Адриан Георгиев Вениаминов СУ "Петко Рачев Славейков" гр. Трявна гр. Габрово IV 91 т.
49. Лъчезара Дениславова Дончева СУ "Петко Рачев Славейков" гр. Трявна гр. Габрово IV 38 т.




Резултатите на участниците в общински кръг на "Националното състезание по компютърно моделиране" проведен на 10.12.2023 г.


​​
ИМЕ, ПРЕЗИМЕ, ФАМИЛИЯ Клас
/съзтезателна група/
Оценка
/точки/
Място
1. Теодора Иванова Иванова III Б 95 т. I
2. Марк Иванов Радев III А 75 т. II
3. Пламен Петков Найденов III А 70 т. III
4. Христо Стоянов Христов III А 60 т. IV
5. Даниел Кунев Кунев III А 58 т. V
6. Кристиян Радославов Трифонов III А 40 т. VI
7. Натанаел Евгениев Илиев III А 10 т. VII

FaLang translation system by Faboba